Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Pantaloni scurti Cactus Funny albastru

Vânzător
minikids.ro minikids.ro
Pret
25.99 Lei
Categorie (vânzător)
Pantaloni si blugi
Marca
MiniKids

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Pantaloni scurti Cactus Funny albastru - Disponibil la minikids.ro

Pe YEO găsești Pantaloni scurti Cactus Funny albastru de la MiniKids, în categoria Pantaloni si blugi.

Indiferent de nevoile tale, Pantaloni scurti Cactus Funny albastru din categoria Pantaloni si blugi îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Pantaloni scurti Cactus Funny albastru

  • Departament: fashion
  • Adaugă stil ținutelor tale cu cele mai noi produse din lumea modei.

Preț: 25.99 Lei

Caracteristicile produsului Pantaloni scurti Cactus Funny albastru

  • Brand: MiniKids
  • Categoria: Pantaloni si blugi
  • Magazin: minikids.ro
  • Ultima actualizare: 05-06-2026 00:25:59

Comandă Pantaloni scurti Cactus Funny albastru Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Pantaloni scurti Cactus Funny albastru de la minikids.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Pantaloni scurti pentru baietei, cu elastic in talie si buzunare laterale, realizati dintr-un material lejer format din 95% bumbac si 5% elastan. Perfecti pentru zilele calde, ofera confort, libertate de miscare si un stil casual ideal pentru activitati in aer liber sau perioade de relaxare.

Pantaloni scurti Cactus Funny albastru - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca MiniKids