Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Pantofi eleganti Apawwa Walla bej

Vânzător
minikids.ro minikids.ro
Pret
129 Lei
Categorie (vânzător)
Adidasi si pantofi
Marca
Apawwa

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Pantofi eleganti Apawwa Walla bej - Disponibil la minikids.ro

Pe YEO găsești Pantofi eleganti Apawwa Walla bej de la Apawwa, în categoria Adidasi si pantofi.

Indiferent de nevoile tale, Pantofi eleganti Apawwa Walla bej din categoria Adidasi si pantofi îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Pantofi eleganti Apawwa Walla bej

  • Departament: fashion
  • Adaugă stil ținutelor tale cu cele mai noi produse din lumea modei.

Preț: 129 Lei

Caracteristicile produsului Pantofi eleganti Apawwa Walla bej

  • Brand: Apawwa
  • Categoria: Adidasi si pantofi
  • Magazin: minikids.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Pantofi eleganti Apawwa Walla bej Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Pantofi eleganti Apawwa Walla bej de la minikids.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Pantofi eleganti pentru fete cu talonet si inchidere cu arici O pereche de pantofi eleganti, perfecta pentru evenimente speciale, serbari, aniversari, botez sau alte ocazii festive. Designul delicat este completat de aplicatiile decorative de pe bareta frontala, oferind un aspect rafinat si deosebit. Pantofii sunt prevazuti cu talonet, pentru un plus de confort si sustinere a piciorului in timpul purtarii. Inchiderea cu arici permite incaltarea rapida si o fixare sigura, fiind usor de utilizat chiar si de catre cei mici. Caracteristici: Talonet pentru confort sporit; Inchidere cu arici, practica si sigura; Design elegant, potrivit pentru ocazii speciale; Aplicatii decorative pe bareta; Talpa flexibila si rezistenta; Materiale atent alese pentru confort in timpul purtarii. Alege acesti pantofi eleganti pentru a completa cu stil orice tinuta festiva a micutei tale.

Pantofi eleganti Apawwa Walla bej - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Apawwa