Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Pantofi sport Adizero SL 2

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
680.3 Lei
Categorie (vânzător)
Imbracaminte și incalțaminte sport
Marca

Produs actualizat în urmă cu 9 zile
Descriere YEO:

Pantofi sport Adizero SL 2 - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Pantofi sport Adizero SL 2 de la , în categoria Imbracaminte și incalțaminte sport.

Indiferent de nevoile tale, Pantofi sport Adizero SL 2 din categoria Imbracaminte și incalțaminte sport îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Pantofi sport Adizero SL 2

  • Departament: sport-activitati-aer-liber
  • Perfect pentru activități sportive și de aventură în aer liber.

Preț: 680.3 Lei

Caracteristicile produsului Pantofi sport Adizero SL 2

  • Brand:
  • Categoria: Imbracaminte și incalțaminte sport
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Pantofi sport Adizero SL 2 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Pantofi sport Adizero SL 2 de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Alergarea este o modalitate de a descoperi de ce ești în stare, iar acești pantofi de alergare adidas sunt gata să te ajute în acest demers. Talpa intermediară Lightstrike Pro este rezistentă, receptivă și confortabilă - concepută pentru a te menține în mișcare la viteză maximă, pe toată durata alergării. Căputa din plasă mono este ușoară și respirabilă, astfel încât să rămâi confortabil pe măsură ce acumulezi kilometri. - Calapod standard - Închidere cu șireturi - Căpută din material textil - Căptușeală textilă - Amortizare Lightstrike Pro - Greutate: 238,0 grame (mărimea 42 2/3) - Diferența de înălțime a tălpii intermediare: 9 mm (călcâi: 36 mm / vârf: 27 mm) - Talpă exterioară din cauciuc

Pantofi sport Adizero SL 2 - 0 | YEO

Produse asemănătoare