Parfumat, Zen de Santal, 50 ml, eau de parfum, de dama, inspirat din Guerlain Samsara

Parfumat, Zen de Santal, 50 ml, eau de parfum, de dama, inspirat din Guerlain Samsara

Detalii Parfumat, Zen de Santal, 50

evero.ro
Vânzător
evero.ro
Pret
84 Lei
Categorie (vânzător)
Home > Parfumuri Inspirate > Parfumuri Clona de Femei
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 zi
Descriere YEO:

Parfumat, Zen de Santal, 50 - Disponibil la evero.ro

Pe YEO găsești Parfumat, Zen de Santal, 50 de la , în categoria Home > Parfumuri Inspirate > Parfumuri Clona de Femei.

Indiferent de nevoile tale, Parfumat, Zen de Santal, 50 ml, eau de parfum, de dama, inspirat din Guerlain Samsara din categoria Home > Parfumuri Inspirate > Parfumuri Clona de Femei îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Parfumat, Zen de Santal, 50

  • Departament: ingrijire-personala-cosmetice
  • Îți oferă produse pentru îngrijire personală de calitate superioară.

Preț: 84 Lei

Caracteristicile produsului Parfumat, Zen de Santal, 50

  • Brand:
  • Categoria: Home > Parfumuri Inspirate > Parfumuri Clona de Femei
  • Magazin: evero.ro
  • Ultima actualizare: 28-01-2026 04:39:40

Comandă Parfumat, Zen de Santal, 50 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Parfumat, Zen de Santal, 50 de la evero.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Parfumat Zen de Santal, 50ml eau de parfum, de dama, inspirat din Guerlain Samsara.Parfumul se concentreaza pe punerea in valoare a notelor de santal. Aduce inspiratia Orientului intr-un mod rafinat exprimand din plin aura misterioasa, dar si meditativa a culturii Orientului Indepartat. Este un parfum oriental elegant, potrivit a se purta la ocazii speciale sau de seara. Este un parfum ce poate fi purtat si de femei si de barbati. Parfum ambrat lemnosNotele de varf: ylang-ylang, piersica, bergamota, note verzi si lamiae;Notele de mijloc: stanjenel, iasomie, narcisa, trandafir si violeta;Notele de baza: lemn de santal, vanilie, stanjenel, ambra, boabe de tonka si mosc.Apasa aici pentru a accesa toate parfumurile brandului Parfumat

Parfumat, Zen de Santal, 50 ml, eau de parfum, de dama, inspirat din Guerlain Samsara - 0 | YEO

Produse asemănătoare