Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Pasiune regasita

Vânzător
bookzone.ro bookzone.ro
Pret
63.9 Lei 79.99 Lei
Categorie (vânzător)
Carti
Marca
Litera

Produs actualizat în urmă cu 5 zile
Descriere YEO:

Pasiune regasita - Disponibil la bookzone.ro

Pe YEO găsești Pasiune regasita de la Litera, în categoria Carti.

Indiferent de nevoile tale, Pasiune regasita din categoria Carti îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 63.9 Lei

Caracteristicile produsului Pasiune regasita

  • Brand: Litera
  • Categoria: Carti
  • Magazin: bookzone.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Pasiune regasita Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Pasiune regasita de la bookzone.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
HALLIECând aveam 11 ani, familia mea s-a mutat alături de a lui. Când aveam 13 ani, el a fost prima mea pasiune. Când aveam 16 ani, ne-am îndrăgostit unul de celălalt. Iar când aveam 19 ani, ne-am frânt inimile.Șase ani mai târziu, am obținut un stagiu de practică la un cunoscut designer de interior în alt oraș. Din păcate, acel oraș se întâmplă să fie cel în care joacă el hochei.Credeam că Chicago este un oraș suficient de mare ca să-l evit, până când am avut surpriza vieții mele: fără să știu, m-am mutat chiar alături de el. Și ce este mai rău? Proiectul de renovare de care mă ocup, în speranța de a transforma acel stagiu în jobul meu de vis cu normă întreagă, este casa lui.Poate că l-am iubit odată pe Rio DeLuca, dar nu mai sunt aceeași fată.RIONiciodată nu am crezut că voi fi singurul din grupul meu de prieteni care nu și-a găsit perechea. Dar, după ani întregi în care am încercat să îmi găsesc jumătatea, am ajuns la concluzia că s-ar putea ca iubirea să nu mai existe pentru mine.De fapt, am crezut asta până când am angajat-o, fără să știu, pe Hallie Hart să-mi renoveze casa, iar acum trecutul nostru tumultuos mă face să retrăiesc amintiri pe care le-am ținut ascunse ani întregi.Și există ceva ce prietenii mei nu știu.Acea conexiune pe care o caut de când m-am mutat în Chicago, cea pe care unii o caută o viață întreagă, eu o găsisem de când aveam 12 ani. Iar acum, singura fată pe care am iubit-o vreodată se mută în casa de alături.Din nou

Pasiune regasita - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Litera

Draga Edward

Draga Edward

librex.ro librex.ro Actualizat in 24/07/2026

32.99 Lei

Vezi oferta
Excelenta

Excelenta

librex.ro librex.ro Actualizat in 24/07/2026

24.49 Lei

Vezi oferta
Animal

Animal

librex.ro librex.ro Actualizat in 24/07/2026

45.49 Lei

Vezi oferta
Zboruri frante

Zboruri frante

librex.ro librex.ro Actualizat in 24/07/2026

38.49 Lei

Vezi oferta
Migratii

Migratii

librex.ro librex.ro Actualizat in 24/07/2026

69.99 Lei

Vezi oferta