Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Piston pentru motocositoarea Ruris 460c

Vânzător
micul-meserias.ro micul-meserias.ro
Pret
87 Lei 108 Lei
Categorie (vânzător)
Piese de Schimb
Marca
RURIS

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Piston pentru motocositoarea Ruris 460c - Disponibil la micul-meserias.ro

Pe YEO găsești Piston pentru motocositoarea Ruris 460c de la RURIS, în categoria Piese de Schimb.

Indiferent de nevoile tale, Piston pentru motocositoarea Ruris 460c din categoria Piese de Schimb îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 87 Lei

Caracteristicile produsului Piston pentru motocositoarea Ruris 460c

  • Brand: RURIS
  • Categoria: Piese de Schimb
  • Magazin: micul-meserias.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Piston pentru motocositoarea Ruris 460c Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Piston pentru motocositoarea Ruris 460c de la micul-meserias.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Simti ca Ruris 460c nu mai trage cum obisnuia sau porneste greu? Un piston tocit este, de regula, vinovatul. Montand Pistonul Original Ruris 460c, redai utilajului tau turatia si cuplul de fabrica, astfel incat lucrarea decurge fara opriri si cu efort minim.Piesa este creata numai pentru Ruris 460c, prelucrata in tolerante stranse, oferind alunecare fara joc si etansare completa in cilindru. Aliajul sau rezista la frecare si la temperaturi ridicate, prelungind viata motorului si eliminand reparatiile premature. O piesa originala mentine parametrii de putere si consum pentru care utilajele Ruris sunt apreciate.Cumperi o componenta testata si omologata de producator, deci nu risti compabilitate incerta. Fie ca pregatesti terenul de primavara sau faci revizia de rutina, pistonul nou restabileste compresia, lower vibratiile si tine consumul in limite, transformand munca obositoare in operatii simple. Motorul porneste din primul tir, iar tu iti continui treaba fara intreruperi.Detalii:Proiectat exclusiv pentru Ruris 460cDiametru 46 mm, bolt 10 mm, lungime 40 mm - dimensiuni originaleLivrat complet cu segmenti, bolt si siguranteAliaj metalic de inalta rezistenta, prelucrat CNCRestabileste compresia maxima si lower consumul

Piston pentru motocositoarea Ruris 460c - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca RURIS