Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Plafoniera/spot SPOT 79 GU10, gri

Vânzător
materialeelectrice.ro materialeelectrice.ro
Pret
177.73 Lei
Categorie (vânzător)
Plafoniere
Marca
Cavi

Produs actualizat în urmă cu 4 zile
Descriere YEO:

Plafoniera/spot SPOT 79 GU10, gri - Disponibil la materialeelectrice.ro

Pe YEO găsești Plafoniera/spot SPOT 79 GU10, gri de la Cavi, în categoria Plafoniere.

Indiferent de nevoile tale, Plafoniera/spot SPOT 79 GU10, gri din categoria Plafoniere îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 177.73 Lei

Caracteristicile produsului Plafoniera/spot SPOT 79 GU10, gri

  • Brand: Cavi
  • Categoria: Plafoniere
  • Magazin: materialeelectrice.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Plafoniera/spot SPOT 79 GU10, gri Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Plafoniera/spot SPOT 79 GU10, gri de la materialeelectrice.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Plafoniera Dulie:GU 10 Nu include sursa de lumina Putere:50W Material:aluminiu L / W / H:8 / 9 / 15. cm Utilizari:birouri,showroom,rezidential,restaurante,hoteluri,etc

Plafoniera/spot SPOT 79 GU10, gri - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Cavi