Pui de animale la zoo - Sophie Schoenwald, Gunther Jakobs

Pui de animale la zoo - Sophie Schoenwald, Gunther Jakobs

Detalii Pui de animale la zoo

libris.ro
Vânzător
libris.ro
Pret
45 Lei
Categorie (vânzător)
Carti Pentru Copii
Marca
Gunther Jakobs

Produs actualizat în urmă cu 20 zile
Descriere YEO:

Pui de animale la zoo - Disponibil la libris.ro

Pe YEO găsești Pui de animale la zoo de la Gunther Jakobs, în categoria Carti Pentru Copii.

Indiferent de nevoile tale, Pui de animale la zoo - Sophie Schoenwald, Gunther Jakobs din categoria Carti Pentru Copii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 45 Lei

Caracteristicile produsului Pui de animale la zoo

  • Brand: Gunther Jakobs
  • Categoria: Carti Pentru Copii
  • Magazin: libris.ro
  • Ultima actualizare: 09-04-2025 01:50:37

Comandă Pui de animale la zoo Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Pui de animale la zoo de la libris.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Mare agitatie la zoo: animalele au facut pui! Este primavara si la zoo au aparut peste tot numerosi pui de animale! Dar micutul cameleon a fugit de acasa, iar ariciul Didi Mentolici trebuie sa-l gaseasca. Nu e deloc usor, fiindca un cameleon se pricepe foarte bine sa se camufleze... Si ceilalti pui de animale au nevoie de ajutorul lui Didi: copilul furnicarilor nu vrea sa manance furnici, puiuta de foca nu vrea sa inoate, iar micul flamingo nu poate dormi stand intr-un picior si tot cade. Didi are, pentru fiecare dintre ei, o solutie, insa puiul de cameleon parca a intrat in pamant. Ajuta-l pe Didi sa gaseasca puiul de cameleon ascuns pe fiecare pagina dubla! Ilustratii color de Gunther Jakobs.

Pui de animale la zoo - Sophie Schoenwald, Gunther Jakobs - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Gunther Jakobs