Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Rashguard Kempo ARMURA Rosu

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
96.8 Lei
Categorie (vânzător)
Kempo
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Rashguard Kempo ARMURA Rosu - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Rashguard Kempo ARMURA Rosu de la , în categoria Kempo.

Indiferent de nevoile tale, Rashguard Kempo ARMURA Rosu din categoria Kempo îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 96.8 Lei

Caracteristicile produsului Rashguard Kempo ARMURA Rosu

  • Brand:
  • Categoria: Kempo
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 13-07-2026 00:25:33

Comandă Rashguard Kempo ARMURA Rosu Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Rashguard Kempo ARMURA Rosu de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Rashguard ARMURA Kempo – Confort, protecție și performanță maximă! ?? Creat special pentru practicanții de Kempo, acest rashguard oferă libertate de mișcare, protecție și un design personalizabil! Rashguard-ul ARMURA Kempo este realizat din spandex lycra de înaltă calitate, oferind elasticitate, respirabilitate și confort optim. Materialul tehnic asigură susținere musculară și protecție împotriva iritațiilor și abraziunilor în timpul antrenamentelor intense. Tehnologia de imprimare prin sublimare garantează culori vibrante și durabile, indiferent de intensitatea utilizării. ? Caracteristici principale: ✔ Material premium: Spandex lycra, elastic și rezistent la uzură ✔ Tehnologie de imprimare sublimată: Culori vibrante și durabile, care nu se estompează ✔ Design ergonomic: Se mulează perfect pe corp, oferind libertate totală de mișcare ✔ Respirabilitate ridicată: Menține pielea uscată și oferă confort maxim ✔ Protecție suplimentară: Reduce frecarea și previne iritațiile în timpul antrenamentelor intense ✔ Utilizare versatilă: Ideal pentru competiții și antrenamente de Kempo și alte sporturi de contact ✔ Culori disponibile: Roșu și negru, pentru un look dinamic și profesionist ✔ Personalizare disponibilă: Comandă minimă de 10 bucăți – personalizare în funcție de nevoile clientului Design contra-cost pentru cei care nu dețin un model propriu ? Disponibilitate & Livrare: ✅ Livrare rapidă în toată țara ✅ Disponibil în mai multe mărimi ? Antrenează-te și concurează la cel mai înalt nivel cu Rashguard-ul ARMURA Kempo – performanță, protecție și stil personalizat! ??

Rashguard Kempo ARMURA Rosu - 0 | YEO

Produse asemănătoare