Redresor auto DECA CLASS30A
Vânzător
albertool.com albertool.com
Pret
916.7 Lei
Categorie (vânzător)
Unelte Eurokomax
Marca
Eurokomax
Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:
Redresor auto DECA CLASS30A - Disponibil la albertool.com
Pe YEO găsești Redresor auto DECA CLASS30A de la Eurokomax, în categoria Unelte Eurokomax.
Preț: 916.7 Lei
Caracteristicile produsului Redresor auto DECA CLASS30A
  • Brand: Eurokomax
  • Categoria: Unelte Eurokomax
  • Magazin: albertool.com
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă Redresor auto DECA CLASS30A Online, Simplu și Rapid
Descriere magazin:
DECA CLASS 30A - încărcător portabil de baterii 12 - 24 Vol?i, pentru baterii plumb-acid de 20> 300 Ah, încărcare normală Caracteristici: • Controlul curentului de încărcare • Afi?aj analogic al ampermetrului • Controlul curentului de încărcare, reduce automat valoarea curentului de încărcare • Protec?ie la suprasarcină • Protec?ie la scurtcircuit (cu siguran?ă) • Protec?ie polaritate inversă (cu siguran?ă) • Întreruperea manuală / manuală a încărcării • Comutator 12/24 vol?i, selector de tensiune de încărcare • Comutatorul MIN / MAX poate fi setat în pozi?ia dorită. Max = încărcare rapidă, Min = încărcare normală • CU: transformator cu spirală de cupru 100% (Clasa 12A, 16A, 30A, 50A) • Pentru a încărca bateria WET, AGM • Cablu de alimentare de 2,2 m lungime, monofazat Încărcătorul de baterii este adecvat numai pentru reîncărcarea următoarelor tipuri de baterii „plumb / acid”: baterii „WET”: sigilate, cu lichid electrolitic în interior: între?inere redusă sau fără între?inere (MF), „AGM”, „GEL”. Utilizare recomandată: ma?ină, microbuz, tractor, camion etc.