Revigrip Sinus x 20 de comprimate filmate

Revigrip Sinus x 20 de comprimate filmate

Detalii Revigrip Sinus x 20 de

farmaciasilva.ro
Vânzător
farmaciasilva.ro
Pret
12 Lei
Categorie (vânzător)
Raceala si Gripa
Marca
Solacium Pharma

Produs actualizat în urmă cu 4 ore
Descriere YEO:

Revigrip Sinus x 20 de - Disponibil la farmaciasilva.ro

Pe YEO găsești Revigrip Sinus x 20 de de la Solacium Pharma, în categoria Raceala si Gripa.

Indiferent de nevoile tale, Revigrip Sinus x 20 de comprimate filmate din categoria Raceala si Gripa îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 12 Lei

Caracteristicile produsului Revigrip Sinus x 20 de

  • Brand: Solacium Pharma
  • Categoria: Raceala si Gripa
  • Magazin: farmaciasilva.ro
  • Ultima actualizare: 14-05-2025 02:18:45

Comandă Revigrip Sinus x 20 de Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Revigrip Sinus x 20 de de la farmaciasilva.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Prospect: Link ANM Revigrip Sinus este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate usoara-moderata (de exemplu cefalee, dureri in gat, dureri sinusale), al starilor febrile, congestiei mucoasei nazale si hipersecretiei nazale. Compozitie: Substantele active sunt paracetamol si clorhidrat de pseudoefedrina. Fiecare comprimat filmat contine paracetamol 500 mg si clorhidrat de pseudoefedrina 30 mg. Utilizare: Utilizati intotdeauna acest medicament exact asa cum v-a spus medicul sau farmacistul. Discutati cu medicul dumneavoastra sau cu farmacistul daca nu sunteti sigur. Medicamentul se administreaza pe cale orala. Adulti (inclusiv varstnici) si adolescenti peste 12 ani: Doza recomandata este de 2 comprimate filmate Revigrip Sinus de maxim 3 ori pe zi, la nevoie, pentru ameliorarea simptomelor. Intervalul minim intre administrari este de 4 ore. Nu se vor administra mai mult de 3 doze in 24 de ore. Precautii: Nu utilizati Revigrip Sinus: - daca sunteti alergic la paracetamol si pseudoefedrina sau la oricare dintre celelalte componente ale acestui medicament; - daca aveti insuficienta hepatica sau insuficienta renala; - daca prezentati insuficienta cardiaca decompensata severa; - daca aveti tensiune arteriala mare sau afectiuni coronariene severe; - daca utilizati un medicament antidepresiv care contine inhibitor de monoaminoxidaza. Prezentare: 20 comprimate

Revigrip Sinus x 20 de comprimate filmate - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Solacium Pharma