Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Rhythm Paradise Groove

Vânzător
buygames.net buygames.net
Pret
85.94 Lei
Categorie (vânzător)
Toate produsele
Marca
Tnx

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Rhythm Paradise Groove - Disponibil la buygames.net

Pe YEO găsești Rhythm Paradise Groove de la Tnx, în categoria Toate produsele.

Indiferent de nevoile tale, Rhythm Paradise Groove din categoria Toate produsele îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 85.94 Lei

Caracteristicile produsului Rhythm Paradise Groove

  • Brand: Tnx
  • Categoria: Toate produsele
  • Magazin: buygames.net
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Rhythm Paradise Groove Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Rhythm Paradise Groove de la buygames.net rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Открийте цветна колекция от забавни малки ритмични игри, включително музика от известния японски продуцент Tsunku. Без значение колко странна е ситуацията, правилата винаги са едни и същи: просто натискайте бутоните в ритъм! Rhythm Paradise Groove е цветна музикална игра, която ви предлага забавна колекция от ритмични мини-игри с музика, създадена от известния японски продуцент Tsunku. Всеки може да усети ритъма в Rhythm Paradise Groove за Nintendo Switch! Скачайте през обръчи, хващайте летящи зеленчуци, удряйте с чук и други - извършвайте изненадващи подвизи с музика като ваш водач! Натискайте бутони в ритъма на музиката, докато скачате през обръчи, хващате летящи зеленчуци, размахвате чукове и се изправяте пред изненадващи ритмични предизвикателства – правилата са прости и музиката ръководи цялото действие. Характеристики: - Играта включва разнообразна колекция от мини-игри, всяка със собствен визуален стил и различни механики. - Графиките са прости, но изразителни, често със забавни анимации и запомнящи се герои. - Саундтракът е разнообразен и играе централна роля в играта, като всяко ниво е изградено около конкретна песен. - Не предоставя подробни инструкции, насърчаващи играчите да учат чрез наблюдение и практика. - Трудността постепенно се увеличава, изисквайки прецизност и внимание към темпото, докато напредвате. - Оценява се заради своята креативност и начина, по който съчетава музика и игра в едно потапящо изживяване.

Rhythm Paradise Groove - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Rhythm Paradise Groove

Rhythm Paradise Groove

jocurinoi.ro jocurinoi.ro Actualizat in 02/07/2026

194.9 Lei

Vezi oferta
Rhythm Paradise Groove

Rhythm Paradise Groove

buygames.net buygames.net Actualizat in 02/07/2026

85.94 Lei

Vezi oferta

Produse marca Tnx

Rhythm Paradise Groove

Rhythm Paradise Groove

buygames.net buygames.net Actualizat in 02/07/2026

85.94 Lei

Vezi oferta