ROG Strix OLED XG32UCWG
Vânzător
asus.com asus.com
Pret
5799 Lei
Categorie (vânzător)
Monitors
Marca
ROG
Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:
ROG Strix OLED XG32UCWG - Disponibil la asus.com
Pe YEO găsești ROG Strix OLED XG32UCWG de la ROG, în categoria Monitors.
Preț: 5799 Lei
Caracteristicile produsului ROG Strix OLED XG32UCWG
  • Brand: ROG
  • Categoria: Monitors
  • Magazin: asus.com
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă ROG Strix OLED XG32UCWG Online, Simplu și Rapid
Descriere magazin:
<ul> <li>Monitor de gaming WOLED TrueBlack Glossy™ 4K (3840 x 2160) de 32" cu mod dual versatil (4K@165Hz, FHD@330Hz)</li> <li>Noul panou exclusiv TrueBlack Glossy™ oferă o suprafață fără reflexii (zero-haze) și imagini extrem de clare</li> <li>ASUS OLED Care Pro cu senzor de proximitate Neo detectează precis când utilizatorul nu este în fața ecranului și comută automat pe ecran negru pentru a reduce riscul de burn-in</li> <li>Aplicația DisplayWidget Center permite acces facil la funcțiile OLED Care Pro și ajustarea setărilor monitorului cu ajutorul mouse-ului</li> <li>Conformitate VESA DisplayHDR™ 400 True Black, gamă de culori DCI-P3 99%, culori pe 10 biți reali și diferență de culoare Delta E<2 pentru performanțe HDR impresionante, fiind ideal pentru editare foto și video</li> <li>Noul Asistent AI oferă funcții precum Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost și AI Visual pentru o experiență de gaming îmbunătățită</li> <li>Opțiuni extinse de conectivitate: DisplayPort™ 1.4 (DSC), HDMI<sup>®</sup> 2.1 și USB-C<sup>®</sup> cu Power Delivery de 15W</li> </ul> </ul> <strong><p style="color:red; font-size:20px;">Livrare in 7 zile lucratoare!</p></strong> </ul>