Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Role FIT500 Verde Damă

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
349.99 Lei
Categorie (vânzător)
Plimbare cu rolele
Marca

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Role FIT500 Verde Damă - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Role FIT500 Verde Damă de la , în categoria Plimbare cu rolele.

Indiferent de nevoile tale, Role FIT500 Verde Damă din categoria Plimbare cu rolele îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 349.99 Lei

Caracteristicile produsului Role FIT500 Verde Damă

  • Brand:
  • Categoria: Plimbare cu rolele
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Role FIT500 Verde Damă Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Role FIT500 Verde Damă de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Produs conceput pentru deplasări cu rolele, pe distanțe medii (nivel începător). Role confortabile și performante.

Role FIT500 Verde Damă - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Role FIT500 Verde Damă

Role FIT500 Verde Damă

decathlon.ro decathlon.ro Actualizat in 02/07/2026

349.99 Lei

Vezi oferta