Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Rucsac Arena One Go 30L

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
219.99 Lei
Categorie (vânzător)
Inot
Marca

Produs actualizat în urmă cu 6 zile
Descriere YEO:

Rucsac Arena One Go 30L - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Rucsac Arena One Go 30L de la , în categoria Inot.

Indiferent de nevoile tale, Rucsac Arena One Go 30L din categoria Inot îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 219.99 Lei

Caracteristicile produsului Rucsac Arena One Go 30L

  • Brand:
  • Categoria: Inot
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Rucsac Arena One Go 30L Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Rucsac Arena One Go 30L de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Rucsacul Arena One Go Backpack 30L este un companion versatil și elegant pentru piscină, sală de sport sau timp liber. Datorită designului de tip top-loading, împachetarea și accesul la lucruri sunt foarte ușoare. Compartimentul principal spațios și cele trei buzunare externe cu fermoar permit păstrarea separată a obiectelor umede și uscate. Este echipat cu un compartiment practic pentru laptop și două buzunare externe pentru sticle. Aquabreathe, noul sistem de gestionare a umidității de la Arena, combină materiale respirabile și rezistente la apă pentru un sistem avansat de ventilație care menține apa departe și echipamentul uscat. Spatele respirabil asigură un transport fără transpirație. Este dotat cu o curea practică pentru fixarea ușoară pe un valiză. Fundul rezistent la apă și materialul principal oferă protecție împotriva umidității și murdăriei. Dimensiuni: 46cm x 38cm x 23cm. Volum: 30L. Material: 100% poliester.

Rucsac Arena One Go 30L - 0 | YEO

Produse asemănătoare