Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Rucsac Hi-Vis Portwest model B905

Vânzător
masif.ro masif.ro
Pret
234.74 Lei
Categorie (vânzător)
Sisteme de depozitare si transport
Marca
Portwest

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Rucsac Hi-Vis Portwest model B905 - Disponibil la masif.ro

Pe YEO găsești Rucsac Hi-Vis Portwest model B905 de la Portwest, în categoria Sisteme de depozitare si transport.

Indiferent de nevoile tale, Rucsac Hi-Vis Portwest model B905 din categoria Sisteme de depozitare si transport îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Rucsac Hi-Vis Portwest model B905

  • Departament: sport-activitati-aer-liber
  • Perfect pentru activități sportive și de aventură în aer liber.

Preț: 234.74 Lei

Caracteristicile produsului Rucsac Hi-Vis Portwest model B905

  • Brand: Portwest
  • Categoria: Sisteme de depozitare si transport
  • Magazin: masif.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Rucsac Hi-Vis Portwest model B905 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Rucsac Hi-Vis Portwest model B905 de la masif.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Portwest B905 – Hi-Vis Backpack, 600D polyester, reflective tape, 25L Portwest B905 este un rucsac hi-vis robust, creat pentru vizibilitate si functionalitate. Realizat din poliester 600D si echipat cu multiple buzunare, reprezinta alegerea ideala pentru lucratori, ciclisti sau elevi care necesita vizibilitate crescuta. Utilizare si protectie B905 este potrivit pentru: Lucru in trafic sau zone cu vizibilitate scazuta Ciclisti si curieri Scoli, activitati urbane Echipe outdoor Caracteristici tehnice transformate in beneficii Reflective tape EN ISO 20471 Vizibilitate certificata pentru siguranta. Polyester 600D Material durabil si rezistent. Padded straps & back Confort excelent chiar si in purtare extinsa. Multiple storage pockets Organizare eficienta a obiectelor. Phone pocket Acces rapid la telefon. Specificatii tehnice ParametruValoare MaterialPolyester 600D Dimensiuni28 x 21 x 43 cm Capacitate25 L CertificareEN ISO 20471 FAQ Este certificat Hi-Vis? Da. Este confortabil? Da, datorita panoului posterior captusit. Este bun pentru drumuri lungi? Da, bretele captusite si greutate redusa.

Rucsac Hi-Vis Portwest model B905 - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Portwest