Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Sandale Apawwa BOA albastru

Vânzător
minikids.ro minikids.ro
Pret
97 Lei
Categorie (vânzător)
Sandale si papuci
Marca
Apawwa

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Sandale Apawwa BOA albastru - Disponibil la minikids.ro

Pe YEO găsești Sandale Apawwa BOA albastru de la Apawwa, în categoria Sandale si papuci.

Indiferent de nevoile tale, Sandale Apawwa BOA albastru din categoria Sandale si papuci îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 97 Lei

Caracteristicile produsului Sandale Apawwa BOA albastru

  • Brand: Apawwa
  • Categoria: Sandale si papuci
  • Magazin: minikids.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Sandale Apawwa BOA albastru Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Sandale Apawwa BOA albastru de la minikids.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Sandale copii foarte usoare, concepute pentru confort si joaca activa. Caracteristici principale: Talpa din spuma flexibila si amortizanta, foarte usoara, ofera aderenta si protectie la impact. Sistem de inchidere BOA: reglare rapida, precisa si sigura, usor de utilizat chiar si de catre copii. Partea superioara din material tip plasa respirabil, asigura ventilatie si uscare rapida. Varf acoperit pentru protectie suplimentara a degetelor in timpul aventurilor. Beneficii: ideala pentru joaca, drumetii usoare si plimbari in zile calde; combina stabilitate, protectie si confort fara greutate. Disponibila in culori vii si marimi pentru toate varstele.

Sandale Apawwa BOA albastru - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Apawwa