Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Sapca Daiwa Pro Performance green-black

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
98.88 Lei
Categorie (vânzător)
Pescuit cu naluci la știuca
Marca

Produs actualizat în urmă cu 2 zile
Descriere YEO:

Sapca Daiwa Pro Performance green-black - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Sapca Daiwa Pro Performance green-black de la , în categoria Pescuit cu naluci la știuca.

Indiferent de nevoile tale, Sapca Daiwa Pro Performance green-black din categoria Pescuit cu naluci la știuca îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 98.88 Lei

Caracteristicile produsului Sapca Daiwa Pro Performance green-black

  • Brand:
  • Categoria: Pescuit cu naluci la știuca
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Sapca Daiwa Pro Performance green-black Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Sapca Daiwa Pro Performance green-black de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Șapca Daiwa Pro Performance cu sigla Daiwa D-Vec. Marime universala, reglabila la spate. Cu margini interioare elastice și spate din plasă ventilată, șapca Daiwa Pro Performance este atât funcțională, cât și elegantă. Cozorocul curbat ajută la protejarea ochilor și facilitează observarea vârfului lansetei sau a altor detalii.  

Sapca Daiwa Pro Performance green-black - 0 | YEO

Produse asemănătoare