Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Short LEONE Kick/Thai Elite

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
229 Lei
Categorie (vânzător)
Kickboxing
Marca

Produs actualizat în urmă cu 2 zile
Descriere YEO:

Short LEONE Kick/Thai Elite - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Short LEONE Kick/Thai Elite de la , în categoria Kickboxing.

Indiferent de nevoile tale, Short LEONE Kick/Thai Elite din categoria Kickboxing îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 229 Lei

Caracteristicile produsului Short LEONE Kick/Thai Elite

  • Brand:
  • Categoria: Kickboxing
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Short LEONE Kick/Thai Elite Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Short LEONE Kick/Thai Elite de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Short Kick/Thai Elite – Confort și Libertate de Mișcare Shortul Kick/Thai Elite este conceput pentru antrenamente zilnice de kickboxing și Muay Thai, oferind confort, lejeritate și libertate de mișcare. Realizat din satin și poliester, cu inserții din mesh, are un aspect modern și un plus de respirabilitate. Spărturile laterale permit executarea ușoară a loviturilor de picior și a genunchilor. Caracteristici: Material: poliester / satin Model unisex Culoare: negru

Short LEONE Kick/Thai Elite - 0 | YEO

Produse asemănătoare