Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Short Stanno Equip

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
277.05 Lei
Categorie (vânzător)
Fotbal
Marca

Produs actualizat în urmă cu 7 zile
Descriere YEO:

Short Stanno Equip - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Short Stanno Equip de la , în categoria Fotbal.

Indiferent de nevoile tale, Short Stanno Equip din categoria Fotbal îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 277.05 Lei

Caracteristicile produsului Short Stanno Equip

  • Brand:
  • Categoria: Fotbal
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Short Stanno Equip Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Short Stanno Equip de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Acest short de protecție oferă protecție pentru diverse sporturi. Shortul are o croială ajustată și este echipat cu o spumă care absoarbe șocurile pentru a proteja șoldurile. Pentru a evita iritațiile, singurele cusături utilizate sunt cusături flatlock, aproape imperceptibile.

Short Stanno Equip - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Short Stanno Equip

Short Stanno Equip

decathlon.ro decathlon.ro Actualizat in 24/07/2026

277.05 Lei

Vezi oferta