Descriere YEO:
Si cuvantul s-a facut poem - Disponibil la carturesti.ro
Pe YEO găsești Si cuvantul s-a facut poem de la Scoala Ardeleana, în categoria Carte.
Indiferent de nevoile tale, Si cuvantul s-a facut poem | Liliana Trif din categoria Carte îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Caracteristici și Avantaje ale produsului Si cuvantul s-a facut poem
- Departament: gaming-carti-birotica
- Ideal pentru pasionații de jocuri, birotică și distracție online.
Preț: 50 Lei
Caracteristicile produsului Si cuvantul s-a facut poem
- Brand: Scoala Ardeleana
- Categoria: Carte
- Magazin: carturesti.ro
- Ultima actualizare: 10-04-2025 01:47:11
Comandă Si cuvantul s-a facut poem Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Si cuvantul s-a facut poem de la carturesti.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
Poezia actuala a Lilianei
Trif este una de maturitate scrisa de o mana versata de o minte care stie sa aseze cuvintele la locul potrivit. Este scrisa de un suflet care intra in rezonanta cu frumosul cu emotia unui sarut a unei atingeri tandre cu taina luminii sacre si evlavia rugaciunii. Intr-un cuvant
Liliana Trif este o poeta autentica. DUMITRU CONSTANTIN-DULCAN Doua mari iubiri imi definesc existenta iubirea de Dumnezeu si iubirea pamanteana. Intre acestea doua, poezia mea se asaza cuminte pe hartie la masa tacerii atemporal definita cu ochii privind spre icoana unor vremuri care vor trai in sufletul meu pentru totdeauna. N-as putea spune ca uneia dintre iubirile mele ii acord prioritate ele sunt intotdeauna egale ca intensitate si ma definesc pana in cea mai profunda alcatuire a inimii. Iar poezia la fel. Imi explorez emotiile fara anestezie pentru ca numai asa pot ajunge la sufletul tau draga cititorule. Te las sa ma descoperi putin cate putin si tare mi-as dori sa stiu ca simti, respiri, visezi, speri si iubesti aidoma mie. LILIANA TRIF