Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Skechers Cordova Classic-Best Behavior

Vânzător
ada-shoes.ro ada-shoes.ro
Pret
275.4 Lei 459 Lei
Categorie (vânzător)
PANTOF
Marca
SKECHERS

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Skechers Cordova Classic-Best Behavior - Disponibil la ada-shoes.ro

Pe YEO găsești Skechers Cordova Classic-Best Behavior de la SKECHERS, în categoria PANTOF.

Indiferent de nevoile tale, Skechers Cordova Classic-Best Behavior din categoria PANTOF îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 275.4 Lei

Caracteristicile produsului Skechers Cordova Classic-Best Behavior

  • Brand: SKECHERS
  • Categoria: PANTOF
  • Magazin: ada-shoes.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Skechers Cordova Classic-Best Behavior Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Skechers Cordova Classic-Best Behavior de la ada-shoes.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Descopera combinatia ideala dintre stil clasic si confort modern cu pantofii sport SKECHERS CORDOVA CLASSIC - BEST BEHAVIOR 185060-BLK, negru, piele ecologica, creati pentru femeile care isi doresc incaltaminte versatila, comoda si usor de purtat in fiecare zi. Nuanta de negru ofera un aspect elegant si practic, potrivit pentru tinute casual, sport sau smart-casual.. Designul simplu si tehnologiile SKECHERS asigura confort constant, sustinere si respirabilitate pe tot parcursul zilei.. Beneficii principale:. • Material exterior din piele ecologica. Ofera un aspect modern, este usor de intretinut si potrivit pentru purtare zilnica.. • Material interior din piele ecologica. Asigura confort la purtare si un contact placut cu piciorul.. • Brant MEMORY FOAM pentru amortizare superioara. Spuma cu memorie se adapteaza formei piciorului, reduce presiunea si sustine confortul pe termen lung.. • Interior AIR COOLED respirabil. Ajuta la circulatia aerului si mentine piciorul uscat si confortabil, reducand acumularea de umezeala.. • Fixare optima cu siret. Permite ajustarea perfecta pe picior pentru stabilitate si sustinere personalizata.. • Confort ideal pentru utilizare zilnica. Potriviti pentru mers, activitati cotidiene sau tinute casual.. Alege SKECHERS CORDOVA CLASSIC - BEST BEHAVIOR si bucura-te de confort, stil si functionalitate in fiecare zi.

Skechers Cordova Classic-Best Behavior - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca SKECHERS