Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Soc 30cps

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
15.93 Lei
Categorie (vânzător)
Remedii
Marca
MEDICA

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Soc 30cps - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Soc 30cps de la MEDICA, în categoria Remedii.

Indiferent de nevoile tale, Soc 30cps din categoria Remedii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 15.93 Lei

Caracteristicile produsului Soc 30cps

  • Brand: MEDICA
  • Categoria: Remedii
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Soc 30cps Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Soc 30cps de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Beneficii: Produsul are efect detoxifiant prin cresterea diurezei, sudoratiei Laxativ Este de ajutor in cazul infectiilor respiratorii datorita proprietatilor antiseptice si expectorante Florile de soc contin ulei volatil, acid cafeic, mucilagii si vitamina C, principii active responsabile de proprietatile produsului Stimuleaza activitatea glandelor sudoripare, diureza si laxatia, fiind de ajutor pentru detoxifierea organismului si imbunatatind functionarea acestuia De asemenea au efect antiseptic la nivel respirator, distrugand patogenii si sustinand in perioade de raceala si gripa Usureaza respiratia prin favorizarea formarii si expectorarii secretiilor bronsice Produsul sustine buna functionare a epiteliului renal, restabileste tranzitul intestinal normal si grabeste refacerea in urma infectiilor respiratorii Ingrediente: soc flori pulbere (Sambuci flos pulvis) 185mg/cps Mod de administrare:  Detoxifiere: 1cps x 3/zi, inainte de mese, cu un pahar de apa Pi sau apa plata, pe o perioada de 3 luni.  Afectiuni respiratorii: 1cps x 3/zi, inainte de mese, pana la restabilirea confortului. A nu se lasa la indemana si vederea copiilor mici. A se pastra ferit de caldura, lumina si umiditate.  Produs in UE

Soc 30cps - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Echinacea cu Soc 30cps

Echinacea cu Soc 30cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

33.9 Lei

Vezi oferta
Soc 30cps

Soc 30cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

15.93 Lei

Vezi oferta

Produse marca MEDICA

Gaba (Cell Brain) 60cps

Gaba (Cell Brain) 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

27.51 Lei

Vezi oferta
Conuri Hamei 30cps

Conuri Hamei 30cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

18.17 Lei

Vezi oferta
Bio Seleniu Zinc 30cps

Bio Seleniu Zinc 30cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

44.77 Lei

Vezi oferta
Maca 30cps

Maca 30cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

30.74 Lei

Vezi oferta
Noni 30cps

Noni 30cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

31.51 Lei

Vezi oferta
Broncholizin 30cps

Broncholizin 30cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

15.93 Lei

Vezi oferta
Urzica 30cps

Urzica 30cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

16.31 Lei

Vezi oferta