Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Steve: A Framework for AI and Identity Design - Melani De Luca

Vânzător
libris.ro libris.ro
Pret
185.64 Lei 206.27 Lei
Categorie (vânzător)
Design
Marca
Melani De Luca

Produs actualizat în urmă cu 4 luni
Descriere YEO:

Steve: A Framework for AI - Disponibil la libris.ro

Pe YEO găsești Steve: A Framework for AI de la Melani De Luca, în categoria Design.

Indiferent de nevoile tale, Steve: A Framework for AI and Identity Design - Melani De Luca din categoria Design îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 185.64 Lei

Caracteristicile produsului Steve: A Framework for AI

  • Brand: Melani De Luca
  • Categoria: Design
  • Magazin: libris.ro
  • Ultima actualizare: 29-05-2026 09:40:17

Comandă Steve: A Framework for AI Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Steve: A Framework for AI de la libris.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:


Steve: A Framework for AI and Identity Design - Melani De Luca - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Melani De Luca