Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Sudadera Mizuno-harlem Senday Amarilla Amarillo

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
260.99 Lei
Categorie (vânzător)
Fotbal
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 zi
Descriere YEO:

Sudadera Mizuno-harlem Senday Amarilla Amarillo - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Sudadera Mizuno-harlem Senday Amarilla Amarillo de la , în categoria Fotbal.

Indiferent de nevoile tale, Sudadera Mizuno-harlem Senday Amarilla Amarillo din categoria Fotbal îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 260.99 Lei

Caracteristicile produsului Sudadera Mizuno-harlem Senday Amarilla Amarillo

  • Brand:
  • Categoria: Fotbal
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Sudadera Mizuno-harlem Senday Amarilla Amarillo Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Sudadera Mizuno-harlem Senday Amarilla Amarillo de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Hanorac fabricat din material tehnic 100% poliester interlock flexibil, oferind confort sporit. Talie reglabilă și detalii de contrast. Număr articole pachet: Un Gen: Bărbați Compoziție/material: 100% poliester Sport: Padel Ambalaj: Geantă de plastic Nivel de calificare: Intermediar Design: Logo-ul mărcii Format: Partea superioară Tip fermoar: Jumătate fermoar Tip îmbrăcăminte: Hanorac Tip mânecă: Lungă 3/4 Tip gât: Guler înalt: Textil Produs tip gât: Textil

Sudadera Mizuno-harlem Senday Amarilla Amarillo - 0 | YEO

Produse asemănătoare