Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Sulfina 40cps

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
22.9 Lei
Categorie (vânzător)
Remedii
Marca
FAVISAN

Produs actualizat în urmă cu 5 zile
Descriere YEO:

Sulfina 40cps - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Sulfina 40cps de la FAVISAN, în categoria Remedii.

Indiferent de nevoile tale, Sulfina 40cps din categoria Remedii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 22.9 Lei

Caracteristicile produsului Sulfina 40cps

  • Brand: FAVISAN
  • Categoria: Remedii
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Sulfina 40cps Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Sulfina 40cps de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Favorizeaza fluidizarea sangelui, are efect favorabil asupra circulatiei sanguine in ansamblul ei, reduce pasul inflamator, mentine functia urinara normala, asigura o buna diureza, protejeaza ficatul si sistemul imunitar, apara organismul de distrugerile radicalilor liberi, este suport pentru sanatatea mucoasei celulelor. Recomandări: gastro-duodenită colecistită varice tromboflebită arterită trombangeită obliterantă hepatită cronică arteroscleroză astm bronşic insomnii nevralgii Efecte: emolient anticoagulant astringent cicatrizant diuretic Ingrediente: 0.2g sulfina (Mellioti herba), gelatina(capsula) Adjuvant in: Afectiuni vasculare (varice, tromboflebite, artrita, trombangeita obliteranta, fragilitatea vaselor capilare, ateroscleroza), reduce procesul inflamator, usureaza respiratia, protejeaza ficatul Mod de administrare:3 x 1 capsule pe zi

Sulfina 40cps - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca FAVISAN