Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Summerland - Elin Hilderbrand

Vânzător
libris.ro libris.ro
Pret
111.55 Lei 123.94 Lei
Categorie (vânzător)
Fiction
Marca
Elin Hilderbrand

Produs actualizat în urmă cu 27 zile
Descriere YEO:

Summerland - Elin Hilderbrand - Disponibil la libris.ro

Pe YEO găsești Summerland - Elin Hilderbrand de la Elin Hilderbrand, în categoria Fiction.

Indiferent de nevoile tale, Summerland - Elin Hilderbrand din categoria Fiction îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 111.55 Lei

Caracteristicile produsului Summerland - Elin Hilderbrand

  • Brand: Elin Hilderbrand
  • Categoria: Fiction
  • Magazin: libris.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Summerland - Elin Hilderbrand Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Summerland - Elin Hilderbrand de la libris.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
What begins as a graduation night celebration ends in tragedy after a horrible car crash leaves the driver dead and her twin brother in a coma. As summer unfolds, startling truths are revealed about the survivors and their parents--secrets kept, promises broken, hearts betrayed. nThe queen of the summer novel explores the power of community, family, and honesty-and proves that even from the ashes of sorrow new love can take flight (Kirkus Reviews). nA warm June evening, a local tradition: the students of Nantucket High have gathered for a bonfire on the beach. What begins as a graduation night celebration ends in tragedy after a horrible car crash leaves the driver, Penny Alistair, dead, and her twin brother in a coma. The other passengers, Penny\'s boyfriend, Jake, and her friend Demeter, are physically unhurt--but the emotional damage is overwhelming. Questions linger about what happened before Penny took the wheel. n nAs summer unfolds, startling truths are revealed about the survivors and their parents, the secrets kept, promises broken, and hearts betrayed.n

Summerland - Elin Hilderbrand - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Elin Hilderbrand