Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

The Coffin Club, Paperback/Ellen Schreiber

Vânzător
elefant.ro elefant.ro
Pret
81.99 Lei
Categorie (vânzător)
Foreign Books
Marca
Katherine Tegen Books

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

The Coffin Club, Paperback/Ellen Schreiber - Disponibil la elefant.ro

Pe YEO găsești The Coffin Club, Paperback/Ellen Schreiber de la Katherine Tegen Books, în categoria Foreign Books.

Indiferent de nevoile tale, The Coffin Club, Paperback/Ellen Schreiber din categoria Foreign Books îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 81.99 Lei

Caracteristicile produsului The Coffin Club, Paperback/Ellen Schreiber

  • Brand: Katherine Tegen Books
  • Categoria: Foreign Books
  • Magazin: elefant.ro
  • Ultima actualizare: 13-07-2026 00:25:33

Comandă The Coffin Club, Paperback/Ellen Schreiber Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda The Coffin Club, Paperback/Ellen Schreiber de la elefant.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
There\'s a hot new underground club in town . . . but membership lasts an eternity. It\'s summer break, and Raven knows she should stay put in Dullsville until her immortal love returns. But when she decides to go after Alexander, she can\'t resist a visit to her favorite Goth-spot, The Coffin Club. Sneaking inside, Raven is shocked to discover a secret door that leads to the entrance of another hidden club. There\'s something peculiar about this cryptic hangout--and it\'s too enticing for Raven to resist. Soon a dangerous battle for the club\'s rule erupts between Alexander\'s old nemesis and a mysterious new guy. Can Raven avoid the clash before her curiosity lands her in serious trouble?

The Coffin Club, Paperback/Ellen Schreiber - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Katherine Tegen Books