Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

The Invitation:, Paperback/Oriah

Vânzător
elefant.ro elefant.ro
Pret
83.99 Lei
Categorie (vânzător)
Foreign Books
Marca
HarperOne

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

The Invitation:, Paperback/Oriah - Disponibil la elefant.ro

Pe YEO găsești The Invitation:, Paperback/Oriah de la HarperOne, în categoria Foreign Books.

Indiferent de nevoile tale, The Invitation:, Paperback/Oriah din categoria Foreign Books îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 83.99 Lei

Caracteristicile produsului The Invitation:, Paperback/Oriah

  • Brand: HarperOne
  • Categoria: Foreign Books
  • Magazin: elefant.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă The Invitation:, Paperback/Oriah Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda The Invitation:, Paperback/Oriah de la elefant.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Shared by word of mouth, e-mailed from reader to reader, recited over the radio, and read aloud at thousands of retreats and conferences, -The Invitation- has changed the lives of people everywhere. In this bestselling book, Oriah expands on the wisdom found within her beloved prose poem, which presents a powerful challenge to all who long to live an authentic life. In a world of endless small talk, constant traffic jams, and overburdened schedules, -The Invitation- opens the door to a new way of life -- a way of intimacy, honesty, and peace with ourselves, others, and the world around us. Oriah invites us to embrace the varieties of human experience, from desire and commitment to sorrow and betrayal, and to open ourselves to all that is possible. The Invitation is an invaluable guide to overcoming the obstacles that stand in our way and to discovering the true beauty that life has to offer. Accept the invitation and open yourself to a more meaningful life.

The Invitation:, Paperback/Oriah - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca HarperOne