Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Tibiere Armura Meiyo Albe

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
136.4 Lei
Categorie (vânzător)
Box
Marca

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Tibiere Armura Meiyo Albe - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Tibiere Armura Meiyo Albe de la , în categoria Box.

Indiferent de nevoile tale, Tibiere Armura Meiyo Albe din categoria Box îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 136.4 Lei

Caracteristicile produsului Tibiere Armura Meiyo Albe

  • Brand:
  • Categoria: Box
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Tibiere Armura Meiyo Albe Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Tibiere Armura Meiyo Albe de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Tibiere ARMURA Meiyo – Protecție, confort și rezistență maximă! ?? Echipamentul esențial pentru sportivii care practică arte marțiale și sporturi de contact, oferind protecție optimă și libertate de mișcare! Tibierele ARMURA Meiyo sunt realizate din spumă de înaltă densitate, cu un strat exterior din piele artificială durabilă, asigurând absorbția optimă a șocurilor și protejând tibia împotriva impacturilor puternice. Sistemul de închidere cu arici oferă o fixare sigură, stabilitate și confort pe durata antrenamentelor și competițiilor. ? Caracteristici principale: ✔ Material premium: Spumă de protecție acoperită cu piele artificială, rezistentă și confortabilă ✔ Protecție optimă: Amortizează eficient impactul pentru o siguranță sporită ✔ Tehnologie de imprimare: Transfer termic, pentru un design durabil ✔ Sistem de prindere sigur: Închidere cu arici, pentru fixare perfectă și stabilitate ✔ Design ergonomic: Oferă mobilitate maximă și confort în timpul antrenamentelor ✔ Utilizare versatilă: Recomandate pentru competiții și antrenamente de arte marțiale ✔ Culori disponibile: Albastre, roșii și albe, pentru un look profesionist ? Disponibilitate & Livrare: ✅ Livrare rapidă în toată țara ✅ Disponibile în mai multe mărimi ? Antrenează-te și concurează în siguranță cu Tibierele ARMURA Meiyo – protecție de top pentru sportivii dedicați! ??

Tibiere Armura Meiyo Albe - 0 | YEO

Produse asemănătoare