Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Tinctura Meridian Stomac 100ml

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
47.77 Lei
Categorie (vânzător)
Remedii
Marca
STEAUA DIVINA

Produs actualizat în urmă cu 5 zile
Descriere YEO:

Tinctura Meridian Stomac 100ml - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Tinctura Meridian Stomac 100ml de la STEAUA DIVINA, în categoria Remedii.

Indiferent de nevoile tale, Tinctura Meridian Stomac 100ml din categoria Remedii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 47.77 Lei

Caracteristicile produsului Tinctura Meridian Stomac 100ml

  • Brand: STEAUA DIVINA
  • Categoria: Remedii
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Tinctura Meridian Stomac 100ml Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Tinctura Meridian Stomac 100ml de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Meridian Stomac extract hidroalcoolic din plante medicinale si aromatice conceput in conformitate cu principiile Medicinei Traditionale Chineze actioneaza asupra meridianului energetic Stomac precum o sui-generis “acupunctura cu pulberi de plante” si energizeaza intregul meridian activand toate punctele sale focar. Actiuni: digestiv gastroprotector carminativ antiemetic antiinflamator sedativ Indicatii: se recomanda ca adjuvant in: lipsa poftei de mancare, greturi, varsaturi, gastrita. Ingrediente: Angelica (Angelica archangelica), Cimbru-de-gradina (Satureja hortensis), Fenicul (Foeniculum vulgare), Ghimbir (Zingiber officinale), Lemn-dulce (Glycyrrhiza glabra),Maghiran (Majorana hortensis), Papadie (Taraxacum officinale), Roinita (Melissa officinalis),Salcam (Robinia pseudacacia), alcool etilic alimentar, apa deionizata. Mod de administare: O jumatate de lingurita de 4 x/zi inainte de masa intr-o lingurita de miere de albine sau intr-un pahar cu apa. Contraindicatii: Alergie la oricare dintre componentele produsului.  Produs in Romania

Tinctura Meridian Stomac 100ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca STEAUA DIVINA

Parasitoff Glicerinat 100ml

Parasitoff Glicerinat 100ml

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

24.73 Lei

Vezi oferta
Detox Limfatic 90cps

Detox Limfatic 90cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

62.53 Lei

Vezi oferta
Regenerare Colon 90cps

Regenerare Colon 90cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

56.84 Lei

Vezi oferta
Regenerare Inima 90cps

Regenerare Inima 90cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

56.84 Lei

Vezi oferta
Regenerare Memorie 90cps

Regenerare Memorie 90cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

56.84 Lei

Vezi oferta
Regenerare Oase 90cps

Regenerare Oase 90cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

56.84 Lei

Vezi oferta