Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Tonifiant reconfortant

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
198.31 Lei
Categorie (vânzător)
Frumusețe și Îngrijire
Marca

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Tonifiant reconfortant - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Tonifiant reconfortant de la , în categoria Frumusețe și Îngrijire.

Indiferent de nevoile tale, Tonifiant reconfortant din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 198.31 Lei

Caracteristicile produsului Tonifiant reconfortant

  • Brand:
  • Categoria: Frumusețe și Îngrijire
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 13-07-2026 00:25:33

Comandă Tonifiant reconfortant Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Tonifiant reconfortant de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Loțiunea tonică Lancaster Beauty Perfecting Toner lasă pielea calmată și hidratată. Loțiunea tonică Comforting Perfecting completează rutina de curățare și tonifică pielea. Acidul hialuronic asigură hidratare, în timp ce extractul de Rosa Centifolia calmează și ameliorează uscăciunea și senzația de strângere. Pielea rămâne moale, radiantă și confortabilă. Atunci când pielea este echilibrată, este mai receptivă la beneficiile produselor ulterioare de îngrijire a pielii Lancaster. Rutina noastră creează condițiile optime pentru ca pielea ta să arate în mod natural mai tânără. Revitalizează și clarifică-ți pielea cu această formulă curată, vegană și mătăsoasă, potrivită pentru toate tipurile de piele, în special pentru pielea sensibilă și uscată.

Tonifiant reconfortant - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Tonifiant reconfortant

Tonifiant reconfortant

liki24.ro liki24.ro Actualizat in 13/07/2026

198.31 Lei

Vezi oferta