TRANSFORMATOR LED DIMABIL ELMARK SETDC200W 24VDC IP20
Vânzător
materialeelectrice.ro materialeelectrice.ro
Pret
367.72 Lei
Categorie (vânzător)
Accesorii corpuri de iluminat
Marca
Elmark
Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:
TRANSFORMATOR LED DIMABIL ELMARK SETDC200W - Disponibil la materialeelectrice.ro
Indiferent de nevoile tale, TRANSFORMATOR LED DIMABIL ELMARK SETDC200W 24VDC IP20 din categoria Accesorii corpuri de iluminat îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 367.72 Lei
Caracteristicile produsului TRANSFORMATOR LED DIMABIL ELMARK SETDC200W
  • Brand: Elmark
  • Categoria: Accesorii corpuri de iluminat
  • Magazin: materialeelectrice.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă TRANSFORMATOR LED DIMABIL ELMARK SETDC200W Online, Simplu și Rapid
Descriere magazin:
Putere 200W Grad de protectie IP20 Tensiune de intrare 176-264V AC/50-60Hz Tensiune de iesire 24V DC Dimmabil Da Dimensiuni (mm) L:287/W:48/H:30 Garantie
TRANSFORMATOR LED DIMABIL ELMARK SETDC200W 24VDC IP20 - 0 | YEO