Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Tricou Leone Active-Alb

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
72.6 Lei
Categorie (vânzător)
Antrenament cardio
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Tricou Leone Active-Alb - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Tricou Leone Active-Alb de la , în categoria Antrenament cardio.

Indiferent de nevoile tale, Tricou Leone Active-Alb din categoria Antrenament cardio îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 72.6 Lei

Caracteristicile produsului Tricou Leone Active-Alb

  • Brand:
  • Categoria: Antrenament cardio
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Tricou Leone Active-Alb Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Tricou Leone Active-Alb de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
? Tricou Leone Active – Stil și Confort pentru Sportivi ? Design modern și confort maxim! Tricoul Leone Active este ideal pentru antrenamente, competiții și purtare zilnică, oferind flexibilitate, respirabilitate și durabilitate. ? Material premium – Fabricat din bumbac stretch, asigură o potrivire perfectă, confort și libertate de mișcare. ✅ ? Guler elastic – Oferă flexibilitate și confort suplimentar în timpul purtării. ? ? Design distinctiv – Grafică "Boxing Legend", inspirată din lumea sporturilor de contact. ? ? Tehnologie de imprimare serigrafică – Logo-ul de pe piept este imprimat prin serigrafie, oferind rezistență îndelungată la uzură și spălări repetate. ? ? Disponibil în culori vibrante – ✔️ Galben Neon ✔️ Negru ✔️ Verde ✔️ Alb ? Alege tricoul Leone Active și antrenează-te cu stil și confort! ? ? Comandă acum și bucură-te de calitate superioară! ??

Tricou Leone Active-Alb - 0 | YEO

Produse asemănătoare