Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Trotinetă electrică Decathlon, XLD900E

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
3249.99 Lei
Categorie (vânzător)
Trotineta
Marca

Produs actualizat în urmă cu 9 ore
Descriere YEO:

Trotinetă electrică Decathlon, XLD900E - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Trotinetă electrică Decathlon, XLD900E de la , în categoria Trotineta.

Indiferent de nevoile tale, Trotinetă electrică Decathlon, XLD900E din categoria Trotineta îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 3249.99 Lei

Caracteristicile produsului Trotinetă electrică Decathlon, XLD900E

  • Brand:
  • Categoria: Trotineta
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Trotinetă electrică Decathlon, XLD900E Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Trotinetă electrică Decathlon, XLD900E de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Această trotinetă electrică XLD900E va fi ideală pentru deplasările urbane regulate pe distanțe lungi, până la 80 km în modul ECO.

Trotinetă electrică Decathlon, XLD900E - 0 | YEO

Produse asemănătoare