Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Trusa de frumusete Djeco

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
214.3 Lei
Categorie (vânzător)
Mama și Copilul
Marca

Produs actualizat în urmă cu 3 luni
Descriere YEO:

Trusa de frumusete Djeco - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Trusa de frumusete Djeco de la , în categoria Mama și Copilul.

Indiferent de nevoile tale, Trusa de frumusete Djeco din categoria Mama și Copilul îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 214.3 Lei

Caracteristicile produsului Trusa de frumusete Djeco

  • Brand:
  • Categoria: Mama și Copilul
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Trusa de frumusete Djeco Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Trusa de frumusete Djeco de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Varsta recomandata: + 4 ani Tot ce ai nevoie ca sa te faci frumoasa: oglinda|perie de par si o serie de accesorii|cu un design deosebit. Confectionata din lemn si materiale non-toxice|cu vopsele non-toxice|conform reglementarilor EN71 ;ASTM. AVERTISMENT: Contraindicat copiilor sub 3 ani. Contine piese mici. A se utiliza sub directa supraveghere a unui adult. Producator: Djeco |Franta

Trusa de frumusete Djeco - 0 | YEO

Produse asemănătoare