Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Unforeseen: Stories, Paperback/Molly Gloss

Vânzător
elefant.ro elefant.ro
Pret
89.99 Lei
Categorie (vânzător)
Foreign Books
Marca
Gallery / Saga Press

Produs actualizat în urmă cu 18 zile
Descriere YEO:

Unforeseen: Stories, Paperback/Molly Gloss - Disponibil la elefant.ro

Pe YEO găsești Unforeseen: Stories, Paperback/Molly Gloss de la Gallery / Saga Press, în categoria Foreign Books.

Indiferent de nevoile tale, Unforeseen: Stories, Paperback/Molly Gloss din categoria Foreign Books îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 89.99 Lei

Caracteristicile produsului Unforeseen: Stories, Paperback/Molly Gloss

  • Brand: Gallery / Saga Press
  • Categoria: Foreign Books
  • Magazin: elefant.ro
  • Ultima actualizare: 13-07-2026 00:25:33

Comandă Unforeseen: Stories, Paperback/Molly Gloss Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Unforeseen: Stories, Paperback/Molly Gloss de la elefant.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
From bestselling and award-winning author Molly Gloss comes her first complete collection of short stories--including two brand-new, original tales. Award-winning author Molly Gloss\'s career retrospective collection of short stories comprises of two new stories. Unforeseen celebrates fourteen of her imaginative tales including her best-known story, "Lambing Season". This collection includes: "Interlocking Pieces" "Joining" "Seaborne" "Wenonah\'s Gift" "Personal Silence" "Lambing Season" "Downstream" "The Visited Man" "Unforeseen" "The Grinnell Method" "The Presley Brothers" "Dead Men Rise Up Never" And more

Unforeseen: Stories, Paperback/Molly Gloss - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Gallery / Saga Press