Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

UNGHI LUBRIFICANT 1000 ml

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
174.69 Lei
Categorie (vânzător)
Frumusețe și Îngrijire
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

UNGHI LUBRIFICANT 1000 ml - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești UNGHI LUBRIFICANT 1000 ml de la , în categoria Frumusețe și Îngrijire.

Indiferent de nevoile tale, UNGHI LUBRIFICANT 1000 ml din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 174.69 Lei

Caracteristicile produsului UNGHI LUBRIFICANT 1000 ml

  • Brand:
  • Categoria: Frumusețe și Îngrijire
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă UNGHI LUBRIFICANT 1000 ml Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda UNGHI LUBRIFICANT 1000 ml de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Masarea pielii cu ulei natural de ace de pin o hrănește. Masajul ușor stimulează și promovează circulația sângelui, relaxând în același timp mușchii și articulațiile

UNGHI LUBRIFICANT 1000 ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare

UNGHI LUBRIFICANT 1000 ml

UNGHI LUBRIFICANT 1000 ml

liki24.ro liki24.ro Actualizat in 24/07/2026

174.69 Lei

Vezi oferta