Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Unghii False,JANELOVE,cameleon Engros

Vânzător
bazarulonline.ro bazarulonline.ro
Pret
3.5 Lei
Categorie (vânzător)
Ingrijire personala si cosmetice Engros>Produse de ingrijire si Igiena personala Engros>Produse pentru fata si corp Engros >Aparatura si accesorii cosmetica Engros
Marca

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Unghii False,JANELOVE,cameleon Engros - Disponibil la bazarulonline.ro

Pe YEO găsești Unghii False,JANELOVE,cameleon Engros de la , în categoria Ingrijire personala si cosmetice Engros>Produse de ingrijire si Igiena personala Engros>Produse pentru fata si corp Engros >Aparatura si accesorii cosmetica Engros.

Indiferent de nevoile tale, Unghii False,JANELOVE,cameleon Engros din categoria Ingrijire personala si cosmetice Engros>Produse de ingrijire si Igiena personala Engros>Produse pentru fata si corp Engros >Aparatura si accesorii cosmetica Engros îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Unghii False,JANELOVE,cameleon Engros

  • Departament: ingrijire-personala-cosmetice
  • Îți oferă produse pentru îngrijire personală de calitate superioară.

Preț: 3.5 Lei

Caracteristicile produsului Unghii False,JANELOVE,cameleon Engros

  • Brand:
  • Categoria: Ingrijire personala si cosmetice Engros>Produse de ingrijire si Igiena personala Engros>Produse pentru fata si corp Engros >Aparatura si accesorii cosmetica Engros
  • Magazin: bazarulonline.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Unghii False,JANELOVE,cameleon Engros Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Unghii False,JANELOVE,cameleon Engros de la bazarulonline.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Unghii false cu aplicare rapida si usoara. Mod de utilizare: Pregatiti unghiile impingand usor cuticulele, curatati cu alcool si lasati sa se usuce complet. Incercati unghiile false pentru a gasi dimensiunea perfecta, piliti partile laterale pentru a le remodela daca este necesar. Aplicati un strat subtire si uniform de adeziv pe toata suprafata unghiei fara a atinge cuticulele. Apasati unghiile false si mentineti presiunea timp de 10 secunde. Pentru a indeparta usor unghiile false, introduceti unghiile in acetona sau aplicati acetona pe marginile unghiilor pentru a dizolva adezivul, apoi utilizati betisorul de cuticule pentru a le indeparta Setul contine 12 cutii. 1 cutie contine 10 bucati.

Unghii False,JANELOVE,cameleon Engros - 0 | YEO

Produse asemănătoare