Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

UVAURSINE30 BIOSALUS® 60 Capsule

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
63.19 Lei
Categorie (vânzător)
Vitamine și Suplimente
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

UVAURSINE30 BIOSALUS® 60 Capsule - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești UVAURSINE30 BIOSALUS® 60 Capsule de la , în categoria Vitamine și Suplimente.

Indiferent de nevoile tale, UVAURSINE30 BIOSALUS® 60 Capsule din categoria Vitamine și Suplimente îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 63.19 Lei

Caracteristicile produsului UVAURSINE30 BIOSALUS® 60 Capsule

  • Brand:
  • Categoria: Vitamine și Suplimente
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă UVAURSINE30 BIOSALUS® 60 Capsule Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda UVAURSINE30 BIOSALUS® 60 Capsule de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
UVAURSINA30 Descriere Supliment alimentar pe bază de extracte de plante care pot promova funcționalitatea fiziologică a tractului urinar. Ingrediente: Uva-ursi (Arctostaphylos uva-ursi (L.) sprengel) frunze tit. 10% arbutină 350 mg cu maltodextrine; constituenți ai capsulei: celuloză vegetală. Caracteristici nutriționale Conținut mediu 1 capsulă Uva-ursi 350 mg Mod de administrare: A se lua 2 capsule pe zi cu multă apă alcalinizată cu bicarbonat. Atenționări: Nu

UVAURSINE30 BIOSALUS® 60 Capsule - 0 | YEO

Produse asemănătoare