Ventuza pentru gresie pe acumulator PROCRAFT PTM20 1 x acumulator 20V/2Ah, 15.000 vibratii/min

Ventuza pentru gresie pe acumulator PROCRAFT PTM20 1 x acumulator 20V/2Ah, 15.000 vibratii/min

Detalii Ventuza pentru gresie pe acumulator

grupdzc.ro
Vânzător
grupdzc.ro
Pret
276.99 Lei
Categorie (vânzător)
Accesorii masini de taiat placi ceramice
Marca
ProCraft

Produs actualizat în urmă cu 4 ore
Descriere YEO:

Ventuza pentru gresie pe acumulator - Disponibil la grupdzc.ro

Pe YEO găsești Ventuza pentru gresie pe acumulator de la ProCraft, în categoria Accesorii masini de taiat placi ceramice.

Indiferent de nevoile tale, Ventuza pentru gresie pe acumulator PROCRAFT PTM20 1 x acumulator 20V/2Ah, 15.000 vibratii/min din categoria Accesorii masini de taiat placi ceramice îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 276.99 Lei

Caracteristicile produsului Ventuza pentru gresie pe acumulator

  • Brand: ProCraft
  • Categoria: Accesorii masini de taiat placi ceramice
  • Magazin: grupdzc.ro
  • Ultima actualizare: 21-05-2025 02:24:32

Comandă Ventuza pentru gresie pe acumulator Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Ventuza pentru gresie pe acumulator de la grupdzc.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Ventuza electrica PTM20 de la PROCRAFT este proiectata special pentru montarea facila a placilor de gresie si faianta oferind o prindere ferma si o manipulare eficienta. Alimentata cu acumulator asigura libertate totala de miscare si este ideala pentru lucrari profesionale sau de renovare in regim DIY. Caracteristici tehnice Tensiune nominala 20V Capacitate acumulator 2 Ah Greutate suportata in sarcina 75 kg Diametru cupa vidat 130 mm Frecventa vibratii 15.000 vibratii min Continut pachet 1 x acumulator 20V 2Ah 1 x incarcator Avantaje Montaj rapid si eficient datorita vibratiilor care elimina aerul si optimizeaza lipirea placilor Fixare sigura a placilor ceramice inclusiv de dimensiuni mari Portabilitate totala functioneaza pe acumulator fara cabluri Utilizare confortabila si ergonomica ideala pentru spatii inguste sau pereti verticali Ventuza PTM20 PROCRAFT este un ajutor de nadejde pentru orice montator profesionist sau pasionat de bricolaj asigurand fixare precisa si protejand in acelasi timp materialul lucrat.

Ventuza pentru gresie pe acumulator PROCRAFT PTM20 1 x acumulator 20V/2Ah, 15.000 vibratii/min - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca ProCraft