Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Vesta cocolino Floricele ciclam

Vânzător
minikids.ro minikids.ro
Pret
22.99 Lei
Categorie (vânzător)
Geci, jachete si veste
Marca
Baby confex

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Vesta cocolino Floricele ciclam - Disponibil la minikids.ro

Pe YEO găsești Vesta cocolino Floricele ciclam de la Baby confex, în categoria Geci, jachete si veste.

Indiferent de nevoile tale, Vesta cocolino Floricele ciclam din categoria Geci, jachete si veste îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 22.99 Lei

Caracteristicile produsului Vesta cocolino Floricele ciclam

  • Brand: Baby confex
  • Categoria: Geci, jachete si veste
  • Magazin: minikids.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Vesta cocolino Floricele ciclam Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Vesta cocolino Floricele ciclam de la minikids.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Vesta pentru copii, cu un model super pufos din material cocolino, este perfecta pentru a oferi un plus de caldura si confort in zilele racoroase. Cu deschidere practica in capse, aceasta vesta este usor de imbracat si de scos. Imprimeurile vesele cu animalute sau diverse forme aduc o nota jucausa, captivand atentia celor mici. Fabricata din 100% poliester, vesta este moale, calduroasa si ideala pentru joaca sau plimbarile in aer liber.

Vesta cocolino Floricele ciclam - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Baby confex