Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Vitamina K Naturala 60cps

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
57.72 Lei
Categorie (vânzător)
Suplimente
Marca
DVR PHARM

Produs actualizat în urmă cu 7 ore
Descriere YEO:

Vitamina K Naturala 60cps - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Vitamina K Naturala 60cps de la DVR PHARM, în categoria Suplimente.

Indiferent de nevoile tale, Vitamina K Naturala 60cps din categoria Suplimente îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 57.72 Lei

Caracteristicile produsului Vitamina K Naturala 60cps

  • Brand: DVR PHARM
  • Categoria: Suplimente
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Vitamina K Naturala 60cps Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Vitamina K Naturala 60cps de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Vitamina K joacă un rol important în buna funcționare a organismului, fiind la fel de importantă ca vitaminele A, D sau E. Este cunoscută pentru proprietățiile ei de stopare a hemoragiilor, dar efectele sale sunt mult mai ample. Sănătatea rinichilor și a pielii, echilibrul hormonal, protecția în fața proliferării celulelor mutagene depind de această vitamina 100% naturală, extrasă din organisme microscopice. Ingrediente/capsula: Drojdie-de-bere (Saccharomyces cerevisiae), uscata si dezactivata,pulbere: 420mg;  capsula de gelatina;   Menachinona -7  din Bacillus subtilis natto (ulei de floarea-soarelui si guma-arabica) – 0,2%: 30mg*.  *Doza zilnica recomandata furnizeaza 60-120mcg, Vitamina K reprezentand 80-160%VNR (Valori Nutritionale de Referinta cf.Regulament 1169/2011). Mod de administrare: 1 capsulă pe zi. Pentru situații speciale, la recomandarea medicului, câte 1 capsulă de 2 ori pe zi.Acțiuni fiziologice: Vitamina K contribuie la coagularea normală a sângelui şi la menţinerea sănătăţii sistemului osos. Efecte ale extractelor din compoziţie în: contribuie la coagularea normal a sângelui menţinerea sănătăţii sistemului osos Precauţii si contraindicaţii: Tratamentul cu medicamente anticoagulante. Prezentare: Flacon cu 60 capsule Produs notificat de Institutul Național de Cercetare-Dezvoltare pentru Bioresurse Alimentare-IBA, Serviciul Național pentru Plante Medicinale și Produse ale Stupului. Notificare nr. AA 11802/27.08.2018 *Acesta este un supliment alimentar. Efectele produsului pot varia de la caz, la caz, în funcție de persoană, de starea de sănătate, de stilul de viața al fiecăruia. Informaţiile furnizate pe site-ul dvrpharm.ro au caracter informativ şi nu substituie sfaturile cadrelor medicale. A se citi cu atenție informațiile de pe ambalaj. Fabricat in Romania

Vitamina K Naturala 60cps - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca DVR PHARM

Siliciu Vegetal 60cps

Siliciu Vegetal 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

38.1 Lei

Vezi oferta
Ciuperca Tibetana 60cps

Ciuperca Tibetana 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

38.1 Lei

Vezi oferta
Calciu Vegetal 60Cps

Calciu Vegetal 60Cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

38.1 Lei

Vezi oferta
Kg-Slim 60cps

Kg-Slim 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

39.25 Lei

Vezi oferta
Stem Articular 60cps

Stem Articular 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

43.41 Lei

Vezi oferta
Cafea Verde 60cps

Cafea Verde 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

99.28 Lei

Vezi oferta