Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Vogue VO5627 2718 52

Vânzător
optiblu.ro optiblu.ro
Pret
229.5 Lei 459 Lei
Categorie (vânzător)
Ochelari de vedere
Marca
Vogue

Produs actualizat în urmă cu 4 zile
Descriere YEO:

Vogue VO5627 2718 52 - Disponibil la optiblu.ro

Pe YEO găsești Vogue VO5627 2718 52 de la Vogue, în categoria Ochelari de vedere.

Indiferent de nevoile tale, Vogue VO5627 2718 52 din categoria Ochelari de vedere îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 229.5 Lei

Caracteristicile produsului Vogue VO5627 2718 52

  • Brand: Vogue
  • Categoria: Ochelari de vedere
  • Magazin: optiblu.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Vogue VO5627 2718 52 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Vogue VO5627 2718 52 de la optiblu.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:


Vogue VO5627 2718 52 - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Vogue VO5627 2718 52

Vogue VO5627 2718 52

optiblu.ro optiblu.ro Actualizat in 24/07/2026

229.5 Lei

Vezi oferta
Vogue VO5627 2718 54

Vogue VO5627 2718 54

optiblu.ro optiblu.ro Actualizat in 24/07/2026

229.5 Lei

Vezi oferta

Produse marca Vogue