Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Zora Ballet Flat Dusted Cocoa

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
1835.9 Lei
Categorie (vânzător)
Imbracaminte și incalțaminte sport
Marca

Produs actualizat în urmă cu 7 ore
Descriere YEO:

Zora Ballet Flat Dusted Cocoa - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Zora Ballet Flat Dusted Cocoa de la , în categoria Imbracaminte și incalțaminte sport.

Indiferent de nevoile tale, Zora Ballet Flat Dusted Cocoa din categoria Imbracaminte și incalțaminte sport îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Zora Ballet Flat Dusted Cocoa

  • Departament: sport-activitati-aer-liber
  • Perfect pentru activități sportive și de aventură în aer liber.

Preț: 1835.9 Lei

Caracteristicile produsului Zora Ballet Flat Dusted Cocoa

  • Brand:
  • Categoria: Imbracaminte și incalțaminte sport
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Zora Ballet Flat Dusted Cocoa Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Zora Ballet Flat Dusted Cocoa de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Modelul UGG Zora Ballet Flat Dusted Cocoa are mărime normală. Vă recomandăm mărimea dvs. obișnuită. Data lansării : 21/10/2025 Produs certificat 100% autentic și nou.

Zora Ballet Flat Dusted Cocoa - 0 | YEO

Produse asemănătoare