Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Pudra de Maca Ecologica/Bio 90g

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
12.23 Lei 15.29 Lei
Categorie (vânzător)
Suplimente
Marca
PRONAT

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Pudra de Maca Ecologica/Bio 90g - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Pudra de Maca Ecologica/Bio 90g de la PRONAT, în categoria Suplimente.

Indiferent de nevoile tale, Pudra de Maca Ecologica/Bio 90g din categoria Suplimente îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 12.23 Lei

Caracteristicile produsului Pudra de Maca Ecologica/Bio 90g

  • Brand: PRONAT
  • Categoria: Suplimente
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 29-05-2026 09:40:17

Comandă Pudra de Maca Ecologica/Bio 90g Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Pudra de Maca Ecologica/Bio 90g de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Cantitate: 100g<br>Energie (kj/kcal): 1297 kJ / 310 kcal<br>Grasimi: 1.34g<br>din care acizi grasi saturati: 0.3g<br>Carbohidrati: 76.30g<br>din care zaharuri: 24.20g<br>Fibre: 22.80g<br>Proteine: 9.67g<br>Sare: 0.09g

Pudra de Maca Ecologica/Bio 90g - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca PRONAT